Gökşin Haberler

Protfolio Work 1

> KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ AYDINLATMA METNİ

KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ AYDINLATMA METNİ Veri sorumlusu: 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVK Kanunu”) uyarınca kişisel verileriniz, veri sorumlusu olarak Bursa Ticaret Siciline 33606 sicil numarası ile kayıtlı, Çalı Mah. Ahıska Cad. No:219 A/1 Nilüfer-Bursa adresinde yerleşik Gökşin İnşaat Gıda Turizm Bilişim Tüketim Malları Pazarlama Madencilik Ve Proje Müşavirlik Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti. (“Veri Sorumlusu”) tarafından aşağıda açıklanan kapsamda işlenebilecektir. Kişisel verilerin hangi amaçla işleneceği: KVK Kanunu uyarınca kişisel verilerinizin Vergi Hukuku, İş Hukuku, Türk Ticaret Hukuku ve Türk Borçlar Hukuku gereklerini yerine getirmek amacıyla işlenecektir. İşlenen kişisel verilerin kimlere ve hangi amaçla aktarılabileceği: KVK Kanunu uyarınca kişisel verileriniz ilgili kamu kurumlarına aktarılabilecektir. Kişisel veri toplamanın yöntemi ve hukuki seb

Protfolio Work 1

> Gaziantep Katı Atık Düzenli Depolama Alanı Rehabilitasyonu 2. Etap Yapım İşi Projemiz Basında Büyük Yankı Uyandırdı

 Gaziantep Belediyesinin Resmi Sİtesinde,Sabah Gazetesinde ve Olay,MyGaziantep,Gaziantep Sabah,Bölge Gündem gibi yerel basın organlarında yer alan haberde; Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımına başlanan Merkez Katı Atık Düzenli Depolama Alanı 2’nci Etabı’yla, şehir yeni çöp depolama etabına kavuşacak.      Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı Atık Yönetimi Şube Müdürlüğü denetimindeki katı atık düzenli depolama alanına yönelik çalışmalar tüm hızıyla ilerliyor. 5 milyon metreküp katı atığın depolanacağı alandaki çalışmaların,  bir yıl içerisinde tamamlanması hedefleniyor. Çevre kirliliğiyle mücadele kapsamında yoğun çalışmalar yürüten Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, çevreyi bir emanet olarak gördü, bu doğrultuda adeta seferberl

Protfolio Work 1

> Capacity Improvoment Of Sanitary Landfill/CYPRUS

Capacity Improvoment Of Sanitary Landfill/CYPRUS Projemizde Start Verildi.

Protfolio Work 1

> Nizip Katı Atık Düzenli Depolama Alanı 1.Etap Rehabilitasyonu 2.Etap Yapım İşi

Nizip Katı Atık Düzenli Depolama Alanı 1.Etap Rehabilitasyonu 2.Etap Yapım İşi Projemizde Start Verildi.

Protfolio Work 1

> Gaziantep Katı Atık Düzenli Depolama Alanı Rehabilitasyonu 2.Etap Yapım İşi

Gaziantep Katı Atık Düzenli Depolama Alanı Rehabilitasyonu 2.Etap Yapım İşi Projemizde Start Verildi.

Protfolio Work 1

> Nizip Katı Atık Düzenli Depolama Alanı 1.Etap Rehabilitasyon ve 2.Etap Yapım İşi

2017/510182 İhale Kayıt Numaralı,Nizip Katı Atık Düzenli Depolama Alanı 1.Etap Rehabilitasyon ve 2.Etap Yapım İşine Ait Sözleşme 28.12.2017 Tarihinde İmzalanmıştır.

Protfolio Work 1

> CAPACITY IMPROVOMENT OF SANITARY LANDFILL/CYPRUS

EuropAid/137466/DH/WKS/CY Numaralı, ''CAPACITY IMPROVOMENT OF SANITARY LANDFILL/CYPRUS'' Projemizin Sözleşmesi 06.12.2017 Tarihinde İmzalanmıştır.

Protfolio Work 1

> Gaziantep Katı Atık Düzenli Depolama 2.Etap Yapım İşi

Gaziantep Katı Atık Düzenli Depolama 2.Etap Yapım İşi Projemizde Start Verildi.

Protfolio Work 1

> İzbaş Atık Düzenli Depolama Tesisi Projesinde (90 Ton/Gün) Sona Gelindi

İzbaş Atık Düzenli Depolama Tesisi Projesinde (90 Ton/Gün) Sona Gelindi

Protfolio Work 1

> MUĞLA KÖYCEĞİZ ÇAYHİSAR DERESİ DİZGİNLENİYOR

DSİ 21.Bölgenin Resmi Sitesinden Yayınlanan Bildiride ''Muğla Köyceğiz Çayhisar Taşkın Koruma İnşaatı işimizi tamamlandığında Çayhisar Mahallesi ve 760 dekar tarım arazisi taşkından korunmuş olacaktır. Bu kapsamda 1900 m çift taraflı sedde ve önü taş tahkimat tabanda eğimi düşürmek için brit imalatları ve bir adet araç köprüsü inşa edilecektir. İş kapsamında 145 metre sedde ve 15 adet Brit imalatı tamamlanmıştır.'' İfadelerine Yer Verildi.

Protfolio Work 1

> Balıkesir İli Gönen İlçesi Düzensiz Depolama Alanı Rehabilitasyonu Projesi

Balıkesir İli Gönen İlçesi Düzensiz Depolama Alanı Rehabilitasyonu Yapım İşi Projesi Başarı İle Tamamlanarak Geçici Kabulü Yapılmıştır.

Protfolio Work 1

> İzbaş Atık Düzenli Depolama Tesisi Projesi (90 Ton/Gün) Tüm Hızıyla Devam Ediyor

İzbaş Atık Düzenli Depolama Tesisi Projesi (90 Ton/Gün) Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Protfolio Work 1

> Muğla Köyceğiz Çayhisar Deresi Projesinde Çalışmalar Artan Temposuyla Devam Ediyor

Muğla Köyceğiz Çayhisar Deresi Projesinde Çalışmalar Artan Temposuyla Devam Ediyor

Protfolio Work 1

> Muğla Seydikemer Eşen Çayı Islahı 2. Kısım Projesi

Muğla Seydikemer Eşen Çayı Islahı 2. Kısım Projesi Kapsamında Şantiyemize DSİ 21.Bölge Müdürü Mehmet Akif BALTA,Bölge Müdür Muavini İnan GÜNDÜZ,DSİ 213.Şube Müdürü Mehmet İSKENDER,DSİ 213.Şube Proje Kontrol Mühendisi Ferudun KARACA Tarafından Saha Ziyareti Gerçekleştirilmiştir.

Protfolio Work 1

> EuropeAid/138647/DH/WKS/LB Numaralı ''Construction Of Solid Waste Management Facilities In Baalbek,Srar-Akkar And Joub Janine In Four (4) Lots'' Projesi Sözleşmesi 15.09.2017 Tarihinde İmzalanmıştır.

EuropeAid/138647/DH/WKS/LB Numaralı ''Construction Of Solid Waste Management Facilities In Baalbek,Srar-Akkar And Joub Janine In Four (4) Lots'' Projesi Sözleşmesi 15.09.2017 Tarihinde İmzalanmıştır.

1 2 3 4 5 6
GÖKŞİN © 2017 Tüm Hakları Saklıdır Web Tasarımı : Alivre