Haberler

Haberler

Protfolio Work 1

> Emet Katı Atık Depolama Sahası İkmal İnşaatı

Emet Katı Atık Depolama Sahası İkmal İnşaatı Projemizde Sona Gelindi

Protfolio Work 1

> Küresel Katı Atıklar 30 Yılda Yüzde 70 Artacak

 Günümüzde yılda 2 milyar tona ulaşan küresel kentsel katı atık üretimi, 2050 yılına kadar 3,4 milyar tona ulaşacak. Katı atıkların yüzde 33'ü hiç işleme tabi tutulmadan açığa atılıyor Dünya Bankası, ekonomik kalkınma ve kentleşmenin katı atık üretimini önümüzdeki 30 yılda dünya genelinde yüzde 70 artıracağı uyarısında bulundu. Dünya Bankası tarafından yayımlanan "Bu Ne İsraf 2.0: 2050'ye Dönük Küresel Katı Atık Yönetimine Bakış" başlıklı raporda, günümüzde yılda 2 milyar tona ulaşan kentsel katı atık üretiminin, 2050 yılına kadar yılda 3,4 milyar tona ulaşmasının beklendiği belirtildi. Dünyada gayrisafi hasılanın yüzde 80'inin kentlerde üretildiğine dikkati çekilen raporda, kentlerin küresel katı atık yönetiminin merkezinde yer alması gerektiği ifade edildi. Raporda, dünya genelinde

Protfolio Work 1

> Nurek Düzenli Depolama Sahası İnşaatı ve Mevcut Bertaraf Sisteminin İyileştirilmesi

Tacikistan'ın Nurek şehrinde inşaası başlayacak olan Düzenli Depolama  Sahası İnşaatı ve Mevcut Bertaraf Sisteminin İyileştirilmesi Projesinin sözleşmesi 20 Eylül 2018 tarihinde imzalandı.

Protfolio Work 1

> Kıbrıs Kapasite Arttırım İşi Lot-1 Sözleşmesinin 1. Kısmının Kabulü

Kıbrıs Kapasite Arttırım İşi Lot-1 Sözleşmesinin 1. Kısmının kısmi kabul işlemleri 15.08.2018 tarihinde gerçekleştirilmiştir.

Protfolio Work 1

> Emet Katı Atık Depolama Sahası İkmal İnşaatında Sona Yaklaşılıyor

Proje kapsamında, tabanda doğal kil ile geçirimsiz tabaka oluşturulmakta olup, ayrıca rezervuar içerisine  Drenaj Kompozit, Geomembran, Lamine GCL, Geotekstil malzemeleri ile sızdırmazlık tabakaları oluşturulmaktadır. Ayrıca, Donatılı Geomat  ve  Donatısız Geomat imalatları ile şevlerde erozyon kontrolü sağlanmaktadır. Depolama alanı etrafında ise Çevre Aydınlatma imalatları yapılmaktadır.

Protfolio Work 1

> Muğla/Köyceğiz Çayhisar Deresi Projesi

Muğla/Köyceğiz Çayhisar Deresi Projesi Kapsamında Çalışmalarımız Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Protfolio Work 1

> KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ AYDINLATMA METNİ

KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ AYDINLATMA METNİ Veri sorumlusu: 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVK Kanunu”) uyarınca kişisel verileriniz, veri sorumlusu olarak Bursa Ticaret Siciline 33606 sicil numarası ile kayıtlı, Çalı Mah. Ahıska Cad. No:219 A/1 Nilüfer-Bursa adresinde yerleşik Gökşin İnşaat Gıda Turizm Bilişim Tüketim Malları Pazarlama Madencilik Ve Proje Müşavirlik Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti. (“Veri Sorumlusu”) tarafından aşağıda açıklanan kapsamda işlenebilecektir. Kişisel verilerin hangi amaçla işleneceği: KVK Kanunu uyarınca kişisel verilerinizin Vergi Hukuku, İş Hukuku, Türk Ticaret Hukuku ve Türk Borçlar Hukuku gereklerini yerine getirmek amacıyla işlenecektir. İşlenen kişisel verilerin kimlere ve hangi amaçla aktarılabileceği: KVK Kanunu uyarınca kişisel verileriniz ilgili kamu kurumlarına aktarılabilecektir. Kişisel veri toplamanın yöntemi ve hukuki seb

Protfolio Work 1

> Gaziantep Katı Atık Düzenli Depolama Alanı Rehabilitasyonu 2. Etap Yapım İşi Projemiz Basında Büyük Yankı Uyandırdı

 Gaziantep Belediyesinin Resmi Sİtesinde,Sabah Gazetesinde ve Olay,MyGaziantep,Gaziantep Sabah,Bölge Gündem gibi yerel basın organlarında yer alan haberde; Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımına başlanan Merkez Katı Atık Düzenli Depolama Alanı 2’nci Etabı’yla, şehir yeni çöp depolama etabına kavuşacak.      Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı Atık Yönetimi Şube Müdürlüğü denetimindeki katı atık düzenli depolama alanına yönelik çalışmalar tüm hızıyla ilerliyor. 5 milyon metreküp katı atığın depolanacağı alandaki çalışmaların,  bir yıl içerisinde tamamlanması hedefleniyor. Çevre kirliliğiyle mücadele kapsamında yoğun çalışmalar yürüten Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, çevreyi bir emanet olarak gördü, bu doğrultuda adeta seferberl

Protfolio Work 1

> Capacity Improvoment Of Sanitary Landfill/CYPRUS

Capacity Improvoment Of Sanitary Landfill/CYPRUS Projemizde Start Verildi.

Protfolio Work 1

> Nizip Katı Atık Düzenli Depolama Alanı 1.Etap Rehabilitasyonu 2.Etap Yapım İşi

Nizip Katı Atık Düzenli Depolama Alanı 1.Etap Rehabilitasyonu 2.Etap Yapım İşi Projemizde Start Verildi.

Protfolio Work 1

> Gaziantep Katı Atık Düzenli Depolama Alanı Rehabilitasyonu 2.Etap Yapım İşi

Gaziantep Katı Atık Düzenli Depolama Alanı Rehabilitasyonu 2.Etap Yapım İşi Projemizde Start Verildi.

Protfolio Work 1

> Çin'de Çöp Toplama Merkezinde Yangın;9 Ölü,1 Yaralı!!

Çin'de Çingyüen Kentinde Bir Çöp Toplama Merkezinde Gerekli Tedbirlerin Alınmamasından Dolayı Yangın Çıktı.Bilanço 9 Ölü,1 Yaralı!!

Protfolio Work 1

> Nizip Katı Atık Düzenli Depolama Alanı 1.Etap Rehabilitasyon ve 2.Etap Yapım İşi

2017/510182 İhale Kayıt Numaralı,Nizip Katı Atık Düzenli Depolama Alanı 1.Etap Rehabilitasyon ve 2.Etap Yapım İşine Ait Sözleşme 28.12.2017 Tarihinde İmzalanmıştır.

Protfolio Work 1

> CAPACITY IMPROVOMENT OF SANITARY LANDFILL/CYPRUS

EuropAid/137466/DH/WKS/CY Numaralı, ''CAPACITY IMPROVOMENT OF SANITARY LANDFILL/CYPRUS'' Projemizin Sözleşmesi 06.12.2017 Tarihinde İmzalanmıştır.

Protfolio Work 1

> Gaziantep Katı Atık Düzenli Depolama 2.Etap Yapım İşi

Gaziantep Katı Atık Düzenli Depolama 2.Etap Yapım İşi Projemizde Start Verildi.

1 2 3 4 5 6 7
GÖKŞİN © 2017 Tüm Hakları Saklıdır Web Tasarımı : Alivre